Colway International

Colway International jest nowoczesnym systemem dystrybucyjnym opartym o najnowsze technologie, zaprojektowanym tak, żeby udźwignąć gigantyczny potencjał marketingowy aktywnego biologicznie i odpornego termicznie Kolagenu Natywnego. Z tym produktem zdobędziemy świat. I wierz nam, drogi Czytelniku, takiej szansy prawdopodobnie mieć już w życiu nie będziesz.

Colway International różni się od swojej starszej siostry jedną, podstawową rzeczą - daje nieograniczone możliwości zarobkowe. Tak jak Colway "klasyczny" pozwala generować zyski z 7 generacji, a potem już nic (w praktyce zdarzają się struktury sięgające blisko 50-ciu generacji!!!), tak Colway International obejmuje wszystkich Twoich Klientów i Partnerów, niezależnie od głębokości struktur. Jest to niebywale atrakcyjny atrybut, który chcemy na samym wstępie podkreślić.

Jako firma oparta o najnowsze technologie, nie mogliśmy pozwolić sobie, żeby nie wykorzystać ich potencjału i nie przygotować oficjalnych materiałów audiowizualnych, które w przejrzysty i prosty sposób, krok po kroku wprowadzą Cię w tajniki planu finansowego Colway International. Zapraszamy także do zapoznania się z Regulaminem Współpracy Colway International 

Zacznijmy od podstawowych pojęć, z którymi spotkasz się w dalszych filmach:

Jak zacząć? Szybki start.

Co mnie dalej czeka? Ścieżka kariery z Colway International.

Pamiętaj, że na żadnym z tych etapów, nie pozostaniesz sam. Otrzymasz odpowiednią porcję szkoleń, o których dowiesz się tutaj:

Załóżmy, że odnosisz sukces i pniesz się po szczeblach kariery i wypracowujesz sobie prawo do dochodu pasywnego. W Colway International oferujemy dwa równoległe systemy rozliczeń, które po każdym okresie rozliczeniowym sumują się:

Prowizja generacyjna:

Drzewko nadprowizji:

W końcu, doszliśmy do ekscytującego momentu - pierwszych i kolejnych wypłat generowanych przez system Colway International. Przyjrzyjmy się, co dla Ciebie przygotowaliśmy:

Podsumujmy więc naszą świetną ofertę - jakie korzyści otrzymujesz po rozpoczęciu współpracy z Colway International:

 • możliwość wypracowania stałego i stabilnego dochodu w oparciu o fenomenalne i unikalne produkty wykorzystujące najlepsze technologie światowej kosmetologii i suplementacji,
 • gotowy i profesjonalny sklep internetowy wraz z zapleczem, w którym będziesz miał w zasięgu ręki wszystkie narzędzia pomagające w rozwoju,
 • bardzo niskie nakłady finansowe na start - produkty i wysyłkę bierze na siebie Colway International - Ty możesz skupić się działaniach marketingowych,
 • wyjątkowy system rozliczeń, który pozwala generować nieograniczone zyski,
 • Rabat na wszystkie produkty do 40%,
 • Colway Education - Program szkoleniowy,
 • Biznesowy adres e-mail,
 • Program dodatkowych korzyści,
 • Międzynarodowe konferencje biznesowe,
 • Program samochodowy,
 • Program emerytalny,
 • Program Akcjonariusz Colway International SA,
 • Dla najlepszych - udział w Radzie Nadzorczej Colway International SA.

Po zapoznaniu się z ofertą Colway International na pewno budza sie u Ciebie pytania, na które chetnie odpowiemy. Prosimy o kontakt:

tel. 690 466 773

Skype: Bodycollagen

e-mail: info(at)bodycollagen.com

POTRZEBUJESZ POMOCY? MASZ PYTANIE? ZAPRASZAMY

Telefon komórkowy: +48 690 466773
Komunikator Skype: Bodycollagen
FaceBook: www.facebook.com/BodycollagenPolska

platnosci1
platnosci2
platnosci3
platnosci4
platnosci5
platnosci6
platnosci7
platnosci8
platnosci9
platnosci10