Polityka prywatności

Sklep internetowy www.bodycollagen.pl zbiera tylko dane niezbędne do efektywnego kontaktu z używkownikiem oraz do przeprowadzenia usług sprzedaży produktów i usług oferowanych przez nasz sklep. Zebranych danych nie udostępniamy osobom lub podmiotom trzecim nie będącym pracownikami firmy. Ograniczamy się do minium w tym zakresie, szanując prywatność naszych użytkowników.

Serwis www.bodycollagen.pl gromadzi następujące dane:
1. Dane teleadresowe wymagane podczas rejestracji w sklepie internetowym, tj. login, adres email, adres do wysyłki i korespondencji oraz numer telefonu kontaktowego klienta. Podlegają one pełnej ochronie. Ponadto hasło jest szyfrowane - administrator nie ma do niego dostępu, co najwyżej prawo jego zresetowania, na wyraźne i pisemne życzenie klienta. 
2. Dane wymagane do kontaktu poprzez formularz kontaktowy - podlegają ochronie.
3. Dane wymagane do wniosku o przyznanie karty rabatowej - podlegają ochronie.

Część danych przechowywana jest w tzw. plikach cookie, które zapisywane są na komputerze użytkownika i służą do gromadzenia niektórych danych o jego aktywności w serwisie. Jeśli użytkownik nie zgadza się na zapisywanie plików cookie, może opcję tę wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej.

Serwis www.bodycollagen.pl ma ponadto wgląd do danych użytkownika takich jak adres IP komputera, sytem opracyjny lub rodzaj przeglądarki internetowej. Dane te są automatycznie pobierane przez serwer. Serwis nie gromadzi ich.

Serwis www.bodycollagen.pl nie obejmuje ochroną wszystkich danych podczas dokonywania płatności online. Wraz z przekierowaniem na adres operatora transakcji, wszystkie dane osobowe podlegają ochronie przez wybranego operatora. Współpracujemy z operatorami Paypal oraz Tpay.

Korzystanie z usług sklepu internetowego www.bodycollagen.pl oznacza akceptację warunków polityki prywatności dostępną na stronie http://www.bodycollagen.pl/polityka-prywatnosci. Zastrzegamy sobie prawo zmiany jej warunków. Wszystkie zmiany zostaną umieszczone pod wyżej wymienionym adresem www.

POTRZEBUJESZ POMOCY? MASZ PYTANIE? ZAPRASZAMY

Telefon komórkowy: +48 690 466773
Komunikator Skype: Bodycollagen
FaceBook: www.facebook.com/BodycollagenPolska

platnosci1
platnosci2
platnosci3
platnosci4
platnosci5
platnosci6
platnosci7
platnosci8
platnosci9
platnosci10