Szampon zagęszczający włosy (200 ml)

density_shampoo
Cena dla Ciebie: 117,00 PLN
+

Czym jest?

Szampon zagęszczający włosy Colway jest pierwszym na świecie szamponem opartym na unikatowej formule bioaktywnej diosminy, która bardzo efektywnie pobudza krążenie w cebulkach włosów, świetnie je odżywiając i wzmacniając. W efekcie obserwujemy realne wzmocnienie i zagęszczenie włosów.

Problem osłabionych i wypadających włosów (lub wręcz postępująca łysina) jest bardzo powszechnym problemem, z którym zmagają się nie tylko panowie. Powodem tego może być zła dieta skutkująca brakiem niezbędnych składników budulcowych włosa, stres lub zaburzenia hormonalne. Każdy z nas, a szczególnie osoby z dłuższymi włosami, obserwuje swój grzebień i widzi, że po każdym czesaniu zostaje się na nim mniejsza lub większa ilość włosów. Prowadzi to do ich przerzedzenia lub wręcz do łysiny.

Dzięki wyjątkowemu Szamponowi zagęszczającemu włosy Colway możemy temu procesowi bardzo efektywnie przeciwdziałać. Wszystko dzięki zawartości aktywnej biologicznie diosminy, substancji, która pobudza mikrokrążenie w cebulkach włosa. Jest to o tyle ważne i przełomowe, że cebulki włosów - zdaniem dr Krzysztofa Słonia - są jak biologiczny "bunkier", niezwykle odporne na wszelkie substancje aplikowane zewnętrznie (przez co skutecznych szamponów na porost włosów mamy tak niewiele). Diosmina z kolei ma zdolność docierania do wnętrza cebulek włosów i pobudzania krążenia, a przez to efektywnie je odżywia i wzmacnia. Chodzi szczególnie o odpowiednie odżywienie komórek macierzystych w cebulkach, które bezpośrednio tworzą włosy. Dzięki temu już po 2-3 użyciach obserwujemy realne wzmocnienie i zmniejszenie ilości wypadających włosów na grzebieniu. Po 3-4 miesiącach systematycznego stosowania obserwujemy realne zagęszczenie i zwiększenie grubości włosów.

Co warte podkreślenie, diosmina nie działa tylko w trakcie mycia, lecz cały czas po wchłonięciu. Daje więc nie tylko doraźne, lecz stałe pobudzenie mikrokrążenia, wzmocnienia i regeneracji naszych włosów.

Najlepsze efekty przynosi wzmocnienie kuracją Kolagenem Naturalnym Graphite lub specjalnie zaprojektowanej odżywki z diosminą (ten ostatni produkt pojawi się w sprzedaży już niedługo).

Szampon zagęszczający włosy Colway jest produktem w 100% naturalnym. Nie zawiera silikonów ani szkodliwych i drażniących SLS lub SLES.

Efekty stosowania

  • pobudzenie krążenia i optymalne odżywianie cebulek włosów,
  • wzmocnienie i redukcja wypadających włosów,
  • realne zagęszczenie włosów.

Substancje aktywne

Diosmina - bioflawonoid pozyskiwany z owoców cytrusowych lub roślin z rodziny rutowatych. Jest powszechnie używana w farmacji. Ma działanie stymulujące krążenie. Używana w Szamponie zagęszczającym włosy Colway ma unikalną formę aktywną biologicznie i zdolność do penetracji naskórka głowy i docierania do wnętrza cebulek włosów.

Jak stosować

Stosujemy jak zwykły szampon do włosów - nanosimy niewielką ilość na mokre włosy i masujemy przez jakiś czas.

Uwaga! Szampon zagęszczaący włosy Colway słabo się pieni (jak większość szamponów naturalnych).  Przed użyciem należy także wstrząsnąć butelką, gdyż cięższe substancje mają tendencje do osadzania się na dnie opakowania.

Wywiad Pauliny Michalskiej z producentem dr Krzysztofem Słoniem:

POTRZEBUJESZ POMOCY? MASZ PYTANIE? ZAPRASZAMY

Telefon komórkowy: +48 690 466773
Komunikator Skype: Bodycollagen
FaceBook: www.facebook.com/BodycollagenPolska

platnosci1
platnosci2
platnosci3
platnosci4
platnosci5
platnosci6
platnosci7
platnosci8
platnosci9
platnosci10