Jak działają Kolageny Colway?

Kolagen Naturalny Colway działanieKolagen Naturalny Colway to produkt sztandarowy i prawdopodobnie pierwszy w historii preparat białkowy, który niemal natychmiast po opuszczeniu żywego organizmu, bez poprawiania natury, stał się praktycznie gotowym preparatem o spektakularnym działaniu dermo-kosmetycznym.

Kolagen Naturalny jest czystym hydratem (nie mylić z hydrolizatem) kolagenu: bez barwników, bez konserwantów, bez sztucznych aromatów. Wytwarzany jest w całkowicie sterylnych warunkach, dzięki czemu kosmetyk ten jest wolny od jakichkolwiek procesów gnilnych. Oprócz samych białek kolagenowych i wody, produkt ten składa się jedynie z naturalnego stabilizatora kwasowości (Capryl Glycol) oraz kwasu mlekowego (kwasu organicznego występującego naturalnie w samych mięśniach). Taki kwas mlekowy naturalnie występuje również w warstwie hydrolipidowej skóry i łącznie z innymi substancjami stanowi jej kwaśną warstwę ochronną, a także nawilża i kieruje procesami rogowacenia epidermy.

Stosując kosmetyki Colway a szczególnie Kolagen Naturalny lub (od względnie niedawna) Kolagen Natywny należy pamiętać, że na skutek jednorazowego posmarowania twarzy tymi produktemi - niczym po dotknięciu magiczną różdżką - w naszej skórze nie przybędzie nagle nowych włókien kolagenu. Nie odmłodniejemy tak, jak to ma miejsce w baśniach. Jak udowodniono – nawet sam kolagen molekularny – trzeciorzędowy – miałby ograniczone właściwości przenikania przez skórę w postaci zachowanej 3-helisy. Wprawdzie teoretycznie jest taka biologiczna możliwość (swoją drogą potwierdzona także doświadczalnie), by konstrukcja trójspiralna, bezbronna poza organizmem żywym, była w stanie przetrwać w drodze przez warstwę rogową naskórka. Ale nie to jest sednem działania tropokolagenu. Fenomenem jest już sam fakt utrzymywania się ułożenia trypletu spiralnego w białku poza organizmem ryby czyli dawcy, w zwykłym zdezynfekowanym słoiczku… W związku z powyższym należy pamiętać, iż tylko dzięki systematycznemu (najlepiej dwukrotnej aplikacji w ciągu dnia na mokrą skórę) stosowaniu Kolagenu Naturalnego, już po około 3-ech miesiącach od pierwszego użycia tego preparatu, znikną u nas tzw. zmarszczki suche, wywołane niedoborem wody w organizmie, a w zdecydowanym stopniu spłycą się zmarszczki starcze i mimiczne. Należy pamiętać, że spłycenie tych zmarszczek nie nastąpi poprzez "napąpowanie" skóry wodą, ale poprzez wypełnienie ich tkanką skórną!

Niezwykłe działanie Kolagenu Naturalnego powoduje, iż na wiele lat zahamowuje on proces powstawania nowych zmarszczek na naszej twarzy. I to w roli prewencyjnej spisuje się wyśmienicie. Jest to produkt marzeń miliarda kobiet na świecie! Kobiet i nie tylko kobiet, gdyż wyraźnie można zaobserwować, iż na przestrzeni minionych lat coraz częściej o wygląd swojej twarzy i ciała dbają również panowie.

Mechanizm działania Kolagenu Naturalnego można w prosty sposób określić jednym zdaniem: "Stymuluje i przyśpiesza naturalny proces produkcji kolagenu własnego przez organizm", ale od strony procesów biochemicznych, jest już procesem bardziej złożonym i wymagającym pewnej wiedzy w tym zakresie.

Trzeba powiedzieć wprost – to nie kolagen w postaci 3-spiralnej powoduje tak spektakularne efekty, ale jego zdolność do rozpadu i uwalniania wolnych aminokwasów i peptydów o bardzo charakterystycznej sekwencji, będących w istocie cząsteczkami sygnalnymi. Owe peptydy i aminokwasy powstałe w wyniku rozpadku struktury potrójnych helis Kolagenu Naturalnego – zdolne dzięki swojej małej masie cząsteczkowej do penetracji naskórka i nie wywołując reakcji obronnej skóry – przedzierają się bez trudu wzdłuż kanałów łojowych, włosowatych i złogów keratyny, a także pomiędzy komórkami naskórka do macierzy międzykomórkowej okolic około fibroblastowych. W konsekwencji tego procesu możemy zaobserwować ciągły doping dla fibroblastów do wzmożonej aktywności w zakresie produkcji kolagenu ustrojowego. Dzieje się tak dlatego, że każda komórka produkująca kolagen posiada receptory, które informują ją, kiedy produkować, a kiedy zaprzedać produkcję kolagenu. A to właśnie na te receptory oddziałują produkty rozpadu kolagenów Colway!

W tym właśnie miejscu tkwi istota fenomenu kolagenów Colway – obecność produktów ich rozkładu w przestrzeni międzykomórkowej skóry powoduje naturalne przyśpieszenie produkcji kolagenu ustrojowego w skórze. A jak wiemy, ma to kolosalnie pozytywny wpływ na kondycję, zdrowie i atrakcyjny wygląd naszej skóry. Przekonało się o tym już setki tysięcy klientów.

Zwiększenie gęstości kolagenu w skórze dzięki Kolagenowi Colway

Hydrat kolagenu rybiego bardzo łatwo stracić z powodu braku warunków do jego właściwego przechowywania. Swoją aktywność biologiczną traci bowiem po około 30-40 godzinach od despiralizacji, czyli przejścia w stan płynny, co zwykle dzieje się na skutek jego przegrzania (rzadziej od przemrożenia). Wówczas substancja, która była zbiorem molekuł utrzymujących ją w postaci żelowej, zamienia się w kłębek nieuporządkowanych peptydów, wodnistą ciecz, która w niczym nie przypomina swojej poprzedniej postaci. Takie przetrzymywanie Kolagenu Naturalnego w rygorystycznych warunkach temperaturowych przysparza wielu kłopotów natury logistycznej. Fakt ten znacznie podnosi koszty dystrybucji konwencjonalnej (hurtownia-sklep-klient). Dlatego właśnie dysponenci postawili na sprzedaż bezpośrednią, gdzie każdy dystrybutor niezwykle troszczy się o warunki termiczne przechowywania i transportu produktu, jak również instruuje w tej materii konsumenta. Dzięki zachowaniu tych ważnych procedur, nienaruszony Kolagen Naturalny może pozostawić na skórze swój długofalowy i powszechnie pożądany efekt działania.

Hydrat kolagenu rybiego może z czasem lekko żółknąć, co jest typowe dla białek, ale na pewno z tego powodu nie traci swoich właściwości.

Mamy jednak bardzo dobrą, sensacyjną wręcz wiadomość. Po latach badań, tysiącach doświadczeń udało się naukowacom współpracującym z Colway wyprodukować kolagen nowej generacji, który jest nie tylko odporny temperaturowo ale także zdolny do przenoszenia dodatkowych substancji aktywnych w głąb skóry. Mówimy tutaj o Kolagenie Natywnym Colway. Ta fantastyczna linia ma przed sobą wielką przyszłość, czego przykładem niech będzie fenomenalny i unikalny w skali światowej Kolagen Natywny DNA – kosmetyk z użyciem fragmentów DNA i RNA pozyskiwanych z mleczu łososia. Jest to tak przełomowe i nowoczesne rozwiązanie, o którym nawet nie mówi się w salonach kosmetycznych... A jego działanie jest dosłownie fenomenalne

W odróżnieniu od tysięcy kosmetyków z grupy anty-age – Kolagen Naturalny i Kolagen Natywny koncentrują się i uderzają w główną i rzeczywistą przyczynę starzenia się skóry, czyli utraty kolagenu, zamiast delikatnie łagodzić jej skutki. Jest produktem zupełnie naturalnym, na co dowodem jest opisany przy każdym z kosmetyków skład wg INCI. W bardzo łatwy sposób możemy porównać go ze składem innego, „super hitu na zmarszczki”, o skandalicznie wysokiej cenie w stosunku do efektów jego działania. Często w składzie takich „nowości na zmarszczki” kryje się ćwierć tablicy Mendelejewa, czyli sztuczne dodatki, konserwanty, barwniki i sztuczne aromaty, a wśród nich także alergeny.

    Skład INCI Kolagenu Naturalnego niewątpliwie może budzić zazdrość wśród konkurencji:
  • woda
  • aktywny biologicznie kolagen
  • odrobina elastyny
  • odrobina kwasu mlekowego
  • kwas tłuszczowy – sensacyjny zastępca konserwantów

Kolagen Naturalny posiada tak dużo właściwości ponad kosmetycznych, czy wręcz leczących - o których z racji faktu zarejestrowania go jako kosmetyk i wynikających z tego restrykcji prawnych pisać nie możemy. Tysiące użytkowników tego produktu każdego roku odkrywają go dla siebie, jako nieodzowny i stały element domowej apteczki, by dołączyć do grona szybko powiększającej się grupy stałych klientów Colway. Pełną wiedzę na ten temat uzyskać można z książki Batieczki i Ledzjewirowa "KOLAGEN - Nowa strategia zachowania zdrowia i przedłużenia młodości". Serdecznie zachęcamy do lektury. Dzięki niej utwierdzisz się w przekonaniu, że warto inwestować w tego rodzaju kosmetyk, a co za tym idzie – w swój wygląd, w swoje zdrowie i w swoje dobre samopoczucie.

Przekonały się o tym już setki tysięcy stałych użytkowników Kolagenu Naturalnego i Kolagenu Natywnego. A liczba ta systematycznie rośnie. Bez zmasowanej reklamy, na przestrzeni już ponad 13-tu lat do takiej ilości użytkowników mógł dotrzeć tylko preparat o wyjątkowym i spektakularnym działaniu. I niech to pozostanie najlepszą rekomendacją Kolagenów Colway.

 

POTRZEBUJESZ POMOCY? MASZ PYTANIE? ZAPRASZAMY

Telefon komórkowy: +48 690 466773
Komunikator Skype: Bodycollagen
FaceBook: www.facebook.com/BodycollagenPolska

platnosci1
platnosci2
platnosci3
platnosci4
platnosci5
platnosci6
platnosci7
platnosci8
platnosci9
platnosci10